firma ogrodnicza

Nasza firma ogrodnicza

istnieje od 2013 roku. To właśnie wtedy postanowiliśmy przenieść nasze pomysły na Państwa podwórka.

Skąd wziął się ten pomysł?

Zauważyliśmy, iż w większości ogrodów, które wykonywaliśmy u naszych pracodawców powtarzają się pewne schematy. Ogrody klientów były praktycznie kopiowane z poprzednich realizacji bez jakichkolwiek zmian. Chcieliśmy zrobić coś nowego i stąd pomysł na własna firmę ogrodniczą.

Na początku było nas dwóch. Połączyliśmy swoje doświadczenie z dwóch branży, ogrodnictwa oraz budownictwa. Dlatego nie tylko zajmujemy się podstawowymi zagadnieniami takimi jak projektowanie ogrodów, zakładanie trawników, montaże systemów nawadniania, lecz połączyliśmy to z kompleksową zmianą architektury całej posesji klientów. Nasza firma ogrodnicza ma na swoim koncie wiele pięknych ogrodów, które można obejrzeć w galerii. 

Mieliśmy również przyjemność pracować dla samorządów oraz instytucji Państwowych, wykonując na przykład automatyczny system nawadniania na głównej płycie boiska w Łapach. Artykuł na ten temat można przeczytać bezpośrednio na stronie Ośrodka Kultury Fizycznej w Łapach. Za co serdecznie dziękujemy.

Staramy się działać kompleksowo, nie skupiając się tylko o wyłącznie na ogrodzie. Pamiętamy również między innymi o Państwa tarasach oraz balkonach. Wprowadzamy również dużo zieleni w prywatnych firmach np. w formie ozdobnych donic z kwiatami.

W chwili obecnej jesteśmy w stanie zaproponować dla klienta nowoczesne rozwiązania architektoniczne w połączeniu z dużą ilością zieleni. Gwarantujemy, iż takie połączenie usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

Pamiętajmy jednak, że podstawowe zadania prawdziwych ogrodników, takie jak koszenie trawy, nasadzenia czy też przycinanie krzewów, nie są nam obce.

Dodam, iż działamy na terenie 4 pojewodztw, Podlaskiego, Mazowieckiego, Lubelskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego.

Nasza firma nie idzie w ilość, lecz jakość, dlatego każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny.

Oferujemy usługi:

Projektowanie ogrodów

Zakładanie ogrodu (kompleksowa realizacja)

Pielęgnacje ogrodów (koszenie i nawożenie trawy, krzewów itp.)

Projektowanie oraz montaż automatycznych systemów nawadniania

Wykonywanie architektury ogrodowej (murki oporowe, tarasy, altanki, ogrodzenia)

Mycie kostki oraz elewacji

Montaż oświetlenia zewnętrznego

Renowacja elementów drewnianych

Montaż ogrodzeń drewnianych oraz panelowych

Zapraszamy do kontaktu